Çorlu Meslek Yüksekokulu

 

STAJ KOMİSYONLARI

El Sanatları Bölümü

Geleneksel El Sanatları Programı Staj Komisyonu

Öğr. Gör. Dilek KUYRUKÇU, Başkan

Öğr. Gör. Serap YILDIRIM GEREN, Üye

Öğr. Gör. Arif ŞAHİN (Program Danışmanı), Üye

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Elektronik Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Öğr. Gör. Fatih TULUMBACI, Başkan

Öğr. Gör. Gürkan MUTLU, Üye

Öğr. Gör. Oğuzhan YAZICI (Program Danışmanı), Üye

Gıda İşleme Bölümü

Gıda Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Sıla BARUT GÖK, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Seydi YIKMIŞ (Program Danışmanı), Üye

Öğr. Gör. Nihan SAĞCAN, Üye

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Makine Programı Staj Komisyonu

Prof. Dr. Mehmet KAYA, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ahmet Erhan AKAN, Üye

Öğr. Gör. Burak Kürşad BAŞARAN (Program Danışmanı), Üye

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü

Oto Boya ve Karoseri Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ŞANLI, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Oğuzhan EROL, Üye

Öğr. Gör. Abdurrahim ÖNEN (Program Danışmanı), Üye

Otomotiv Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ŞANLI, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Oğuzhan EROL, Üye

Öğr. Gör. Samet NALBANT (Program Danışmanı), Üye

Muhasebe ve Vergi Bölümü

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Staj Komisyonu

Doç. Dr. Teoman AKPINAR, Başkan

Öğr. Gör. Ümmühan KALAY (Program Danışmanı), Üye

Öğr. Gör. Metin BADEM, Üye

 

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü

Pazarlama Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Şeniz ÖZHAN, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Sezen GÜNGÖR, Üye

Öğr. Gör. Ali Can YILMAZ (Program Danışmanı), Üye

Tasarım Bölümü

Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı Staj Komisyonu

Öğr. Gör. Özlem GÜNEY KARADİŞOĞULLARI, Başkan

Öğr. Gör. Eylem ÖZÇELİK (Program Danışmanı), Üye

Öğr. Gör. Sibel ALEMDAR, Üye

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

Deri Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hatice ER, Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Nuray Olcay IŞIK, Üye

Öğr. Gör. Ertan EROL (Program Danışmanı), Üye

Tekstil Teknolojisi Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hatice ER, Başkan

Öğr. Gör. Gamze BOZCAN, Üye

Öğr. Gör. Malik ALKIŞ (Program Danışmanı), Üye

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

İşletme Yönetimi Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Başkan

Öğr. Gör. Dr. Sezen GÜNGÖR, Üye

Öğr. Gör. Metin BADEM (Program Danışmanı), Üye

Kooperatifçilik Programı Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Hatice AKBAŞAK (Program Danışmanı), Üye

Öğr. Gör. Dr. Sezen GÜNGÖR, Üye