Çorlu Meslek Yüksekokulu
2015-05-07

Gücünü Hisset Bilgi Paylaşım SemineriYüksekokulumuz’da “Gücünü Hisset Bilgi Paylaşım Semineri” düzenlendi.

Konuşmacı olarak Ahmet Cezmi Göbüt’ün katıldığı ve yoğun katılımın gözlendiği seminerde iletişim, mülakat teknikleri, cv hazırlama ve takım çalışmasının yanı sıra iş avlama sanatının önemli hususları üzerinde duruldu.

Seminerde ilk olarak söz alan Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Çetin günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi. Çetin “Öğrencilerimiz bizim hem hedef kitlemiz hem de temel destekçimizdir, bugün öğrencilerimizi iş dünyasına hazırlayacak önemli mesaj ve deneyimler sizinle paylaşılacağı gibi işe alımlarda ön plana çıkan püf noktalar üzerinde durulacaktır. Bize bu fırsatı sunan üniversite üst yönetimine, değerli yönetici ve hocalarımıza ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

İkinci olarak eğitmen, danışman, yazar ve kariyer uzmanı sıfatlarına sahip Ahmet Cezmi Göbüt söz alarak konuşmasını yaptı. Yaklaşık 15 dünya markası olmuş firmanın personel alımında ön plana çıkardıkları hususlar ele alındı. Konuşmacı Ahmet Cezmi Göbüt'e ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Çetin'e bu paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz...